Ana sayfa Haberler

Hsinda toz boya fabrikası yangın güvenliği çalışması

Sertifika
Çin Chengdu Hsinda Polymer Materials Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Chengdu Hsinda Polymer Materials Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
harika teslimat ve çok kaliteli bitirmek

—— Paul

Senin takdirin bizim en büyük motivasyonumuz.

—— Simon

güzel şirket ve iyi insan

—— sonia

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Hsinda toz boya fabrikası yangın güvenliği çalışması
hakkında en son şirket haberleri Hsinda toz boya fabrikası yangın güvenliği çalışması
Bir toz kaplama kuruluşu olarak, güvenli üretime daha fazla önem vermeli ve piyasaya ekonomik faydaya ihtiyaç duyduğumuzda tomurcukta tutmalıyız, böylece faydaları ve güvenliği "kazan-kazan" gerçekleştirmek için. Son zamanlarda, güvenlik süpervizörü tarafından yönetilen Hsinda makromolekül makromolekülünün personeli, yangın güvenliği çalışmasına katıldı.

İlk maddeyi öğrenen güvenlik sorumlusu, herkese yangın güvenliği sistemi hakkında bilgi verdi. Yangın güvenliği eğitimi dahil, eğitim; Yangın denetimi ve denetimi; Güvenli tahliye tesislerinin yönetimi; Yangın kontrol (kontrol odası) izle; Yangın kontrol tesisleri, ekipman bakım yönetimi; Yangın tehlikelerinin giderilmesi; Yangın ve elektrik güvenliği yönetimi; Yanıcı ve patlayıcı tehlikeli mallar ve yangına dayanıklı ve patlamaya dayanıklı içerikler. Tüm insanlar, çalışmak için ciddi bir tutuma sahiptir, aktif olarak sorular sorar ve ciddiye alırlar.

İkinci maddeyi öğrenmek için güvenlik amiri, fabrikadaki yangın planını açıklamanızda size rehberlik edecektir. Öncelikle, yangından korunma tesisleri, yangın söndürme ekipmanı ve yangından korunma işaretleri fabrikada ses ve etkinliğini sağlamak için açıklanmıştır. Serbest geçiş ve güvenli çıkış sağlayın. Tahliye yolu veya tahliye yolu ve tahliyeyi etkileyen güvenlik çıkış set engelleri iş, üretim, iş güvenliği ihracatları sırasında kapalı olmayacaktır, güvenli tahliye talimatlarını içermelidir. Yangın veya patlamanın tehlikeli olduğu yerlerde açık ateş kullanmak yasaktır.

Üçüncü maddeyi öğrenmek için güvenlik süpervizörü, yangından sonra ilk yardım önlemlerini simüle edecektir. Her çalışan, pratikte öğrenmeye aktif olarak katılmaktadır.

Hsinda Toz Boya, güvenli üretim yönetiminin önemini derinden anlamak, güvenli üretim yönetim sistemini kurmak ve geliştirmek, üretim güvenliği eğitimi ve sınavını güçlendirmek, her üç ayda bir kapsamlı bir “yüksek öğretim” eğitiminde tüm çalışanlara hedeflenecektir.

Pub Zaman : 2018-09-26 10:40:30 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu Hsinda Polymer Materials Co., Ltd.

Tel: 86-13438865967

Faks: 86-28-86101106

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)