Ana sayfa Haberler

toz boya nasıl gelir

Sertifika
Çin Chengdu Hsinda Polymer Materials Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Chengdu Hsinda Polymer Materials Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
harika teslimat ve çok kaliteli bitirmek

—— Paul

Senin takdirin bizim en büyük motivasyonumuz.

—— Simon

güzel şirket ve iyi insan

—— sonia

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
toz boya nasıl gelir
hakkında en son şirket haberleri toz boya nasıl gelir
Toz kaplama tarihi 1950'lerin sonlarında ve 40'ların başında metal ve organik polimer tozları için başladı. Alman bilim adamları tarafından geliştirilen bir kaplama yöntemi kullanılarak termoplastik toz boyayla akışkan yatak. Kaplama metodu patenti Mayıs 1953'te kayıtlıdır. 1965'ten 1958'e kadar olan tüm boyalar, boyaya daldırmalı akışkan yataklı sıvı boyadır. Ama kelimenin tam anlamıyla, 150 mikrondan 500 mikron film kalınlığında, yani elektrik yalıtımı pasının genel fonksiyonları, özellikle sürtünme vb. İçin kullanılır. Bu 11 yaşındaki CAB, polietilen, PVC plastik, polyester, naylon kaplama malzemesi esas olarak kullanılır. klorlu polieter. Isı ile sertleşen epoksi reçinesi ile aynı zamanda, örneğin bulaşık makinesini (PVC), yalıtım (epoksi reçine), okyanusun bir parçası (naylon), toz kaplamada kullanılan metal mobilyalar (PVC, CAB) reçine 3 epoksi reçine kullanın. BOSCH gelişiminin temel formu ile yalıtım malzemesi olarak kullanılır.

Amerika Birleşik Devletleri'nde 1962'den 1964'e kadar Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'nın ticarileştirilmesi, film kalınlığı ile birlikte elektrostatik toz boya , sıvı difüzyonunu önlemek için emdirilmiştir. Sams "köpekbalığı veritabanı kuşatması" tarafından geliştirilen elektrostatik püskürtme elektrostatik püskürtme tabancası doğacaktır, kelime üstesinden gelmek için daha fazla engele ihtiyaç duyar. Temel termoset reçine, bugün kullanılan, 1973 yılında 1973 yılında, epoksi, epoksi, polyester, poliüretan, polyester (TGIC) dağıtımını yapmaya başladı. Almanya'da toz kaplama, 1970 yılında 1966 yılında bitki, 1970'lerin başından bu yana bitki yetiştirme 51. 6 toz kaplama içine dünya rekoru hızlı büyüme olmak, ancak büyüme sonunda 1980 yılında yerleşecek. zaman çok pahalı, kalınlık çok kalın, renk değişimleri, fırınlanmış ısı ve renk derinliği ile ilgili birçok problem var, söz konusu malzemenin üzerinde birçok kısıtlama var. Yedi

1980'lerin başından bu yana hammaddelerin sürekli olarak araştırılması ve geliştirilmesi, üretim know-how'ı, boya, toz kaplama teknolojisi geliştirmeleri ve rekor büyümeyi bir araya getirdi ve küresel ölçekte oldu. Önümüzdeki yıllarda mevzuatın uygulanması ve çevre koruma kapsamının daha da geliştirilmesi için yeni bir uygulama alanı (MDF ve bobin kaplama vb.) Beklenmektedir.

Pub Zaman : 2018-09-26 10:44:01 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu Hsinda Polymer Materials Co., Ltd.

Tel: 86-13438865967

Faks: 86-28-86101106

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)